PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Okazje tygodnia #26. Chorwacja, wyspy i Azja

Okazje tygodnia #26. Chorwacja, wyspy i Azja

okazjeW minionym tygodniu trochę promocji się znów uzbierało, więc jak co tydzień (no dobra – prawie co tydzień 😉 ) postaramy się je wszystkie zebrać w jednym miejscu. Poza tym koniecznie trzeba przypomnieć o nowym połączeniu lotniczym Wizzair – z Katowic do Kutaisi, no i o najnowszej promocji LOT– u, która ma się rozpocząć już 6 marca 2013 roku. Ciekawe czy będzie w istocie tak fajna jak zapowiadają…

Mlecznepodroze.pl bardzo aktywne jeśli chodzi o Morze Śródziemne, proponują nam Zadar za 288 zł w dwie strony w maju, przelot z Warszawy do East Midlands za 78  zł w dwie strony, a także Liverpool w tej samej cenie i Londyn za 48 zł w tą i z powrotem, Sycylia z Rzeszowa od 152 zł i Kos od 256 zł. Poza tym na serwisie znajdziemy też dalsze loty: Hongkong i Tajwan z Warszawy od 1395 zł, Urugwaj z Madrytu za 1892 zł.

Na serwisie flymazovia.pl pisze o marcowej promocji Qatara Airways, a także proponuje Tajwan za mniej niż dwa tysiące zł. Jeśli zaś chodzi o bliższe kierunki, to mamy też Oslo za 79 zł w dwie strony.

Fly4free.pl zebrał listę terminów na tanie loty do Hiszpanii (Costa Brava) i do Chorwacji. Fajna wydaje się też okazja lotnicza do Maroko z linią lotniczą Lufthansa i Argentyna za 1540 zł w dwie strony z Madrytu.

Na Silesiaair znajdziemy listę tras do Skandynawii w cenie od 8 zł, propozycję lotów na słoneczną Sardynię od 130 zł, Barcelona od 144 zł w dwie strony, a także jednodniówka do Dortmundu za 48 zł i do Londynu za 88 zł.

Wroclot donosi o Ibizie za 194 zł w dwie strony, proponuje też tanie loty do Paryża, a także loty do Wenecji za 72 zł w jedną stronę.

No i na samym końcu My i naszych kilka propozycji: Sycylia od 207 zł w dwie strony, loty do Azji (Hongkong za 1490 zł i Bangkok za 1797 zł), nasz Eurotrip Śródziemnomorski, kilka propozycji tanich lotów na długi weekend majowy i na weekendy w kwietniu od 8 zł. Poza tym Borneo za około 2300 zł i Birma za mniej niż 2 tysiące i kolejna ciekawa propozycja pod nazwą Podróż dookoła Azji. A na sam koniec Bombaj za 1907 zł i Muscat za 1538 zł.

O czym zapomnieliśmy? Co dodać? Co pominięto?

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI