PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Naprawdę tanio do Bułgarii samolotem! Wizzair oferuje okazje z Katowic

Naprawdę tanio do Bułgarii samolotem! Wizzair oferuje okazje z Katowic

Jak informuje serwis loter.pl Wizzair oferuje niezwykle tanie loty z Katowic do Burgas. Burgas to największy port bułgarskiego wybrzeża i miejsce, gdzie co roku lądują tysiące turystów s Polski, którzy chcą wypoczywać w Słonecznym Brzegu, Nessebyrze, Primorsku czy Sozopolu.

Zazwyczaj bilety lotnicze na tej trasie są bardzo drogie, pozostają jedynie czartery. Teraz, jak się okazuje są do kupienia za 198 PLN w sumie w obie strony. Taka cena dostępna jest na termin 24-28 czerwca, ale jest to oferta tylko dla członków Wizz Xclusive Club lub osób lecących na jednej rezerwacji z członkiem WXC.

Z Burgas jadą autobusy bezpośrednio do Stambułu (Około 60-80 zł i 6-7 godzin). Do Stambuł€ w najlepszych okazjach polecicie za 300-400zł. Burgas to również dużo lepsze miasto do zwiedzania Tracji i pogranicza bułgarsko – greckiego, Rodopów.

>>ZOBACZ PROPOZYCJE WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH W BUŁGARII

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI