Blog Wideo Vlogi podróżnicze Top 10 miejsc, które polecamy w Palermo [VLOG]

Top 10 miejsc, które polecamy w Palermo [VLOG]

Oto nasz najnowszy odcinek z serii TOP10, który nagrywamy wspólnie. Tym razem pokombinowaliśmy z Palermo. Jakość trochę się różni od poziomu, do którego Was przyzwyczailiśmy (choćby w  tripklipach), ale to dlatego, że obrazki poszły… z telefonu, nie z lustrzanki.
Palermo to fajne miasto, choć ja osobiście będę je wspominać niestety od ciemnej strony (napad i kradzież). Ale…

Natomiast na pewno trzeba wyróżnić kilka świetnych miejsc, których nigdzie indziej już zapewne nie ujrzymy: tradycyjne targowiska, katakumby z wysuszonymi zwłokami mieszkańców miasta, fontanna wstydu, czy kościoły z początku chrześcijaństwa.

Szczegółowo o Palermo wraz z jego największymi zabytkami i pomysłem na zwiedzanie napiszemy niebawem osobny wpis, tymczasem zobaczcie naszego vloga:

(sorry za trochę gorszą jakość, ale ten był wyjątkowo kręcony… tylko telefonem 😉 )

subskrybujnaytbaner

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • joana says:

    W zeszłym roku sama zwiedzałam Palermo, ale czułam się dość bezpiecznie. Za to po Neapolu odradzam samotne podróżowanie – mnóstwo podejrzanych typków, nie wspominając o słynnej mafii 🙂

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI