Blog Wideo Programy podróżnicze i dłuższe filmy Neapol w 8 minut. Top 10 największych atrakcji, komunikacja i odczucia

Neapol w 8 minut. Top 10 największych atrakcji, komunikacja i odczucia

Nowe wideo na naszym kanale a właściwie kompilacja kilku vlogów z Neapolu zebrana w jednym miejscu. Przetestowaliśmy to miasto na swój sposób.

Ponad 8 minut najważniejszych atrakcji, zabytków, ciekawostek w mieście – naszym, subiektywnym zdaniem. A do tego komunikacja, metro, widok z góry i kilka naszych osobistych opinii na ten temat.

Co ciekawego można zobaczyć w Neapolu? Jeśli macie chwilkę – zapraszamy NA VLOGA

subskrybujnaytbaner

Ilość komentarzy: 6 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kamila says:

  Jaki jest cennik tego biletu 3 dniowego?

 • Katarzyna says:

  Ciekawy film. Zgadzam się z opinią, Neapol to cudowne miasto. Zakochałam się już pierwszego dnia (a spędziłam tam tydzień). Poleciłabym jeszcze Pizzerię Da Michele, w której Julia Roberts jadła pizzę w filmie „Jedz, Módl się, Kochaj” – ponoć najlepszą w mieście. Ja wolę tę z Pizzeria Di Matteo (na Via Tribunale), gdzie stołował się Bill Clinton. Tam pizza margherita kosztuje 3 euro, a butelka wina 3,50. Kawy trzeba się napić w kawiarni Professore przy Piazza Trento a Trieste (obok galerii Umberto). Tam bywała m.in. Sofia Loren.

 • Alicja Płaczkiewicz says:

  Super filmik! Niedługo wybieram się do Neapolu i właśnie takich wskazówek szukam 🙂 Jeżeli jeszcze moglibyście dodawać gdzie ewentualnie można jakoś przystępnej cenie zjeść coś dobrego/wypić kawę to już w ogóle było by extra 😉

 • Podobno tam nic nie ma ciekawego, a Wy aż 10 ciekawych rzeczy! 😀

  • Marcin Nowak says:

   To są wtedy najlepsze wyzwania 🙂

   Ale o takim mieście nie da się powiedzieć, że „nic nie ma ciekawego”

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI