PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Ryanair kusi północ Polski. Toskania za plus/minus 200zł

Ryanair kusi północ Polski. Toskania za plus/minus 200zł

 

lukka toskania

Ryanair kusi północ Polski i promuje nowe połączenie z Gdańska. Właśnie najniższymi cenami. Chodzi o Toskanię i lotnisko w Pizie. Jeśli nie interesuje was sama Piza, to może zainteresuje Was fakt, że lotnisko ma własny terminal kolejowy, z którego dojedziecie szybko w trzy różne części Toskanii.

Proponujemy: Albo kurs na północ w kierunku Viareggio, La Specia i Cinque Terre (to już Liguria) albo na północny-wschód, w kierunku uroczej Lukki, doliny Garfagnany czy Pistoi lub na wschód – do Florencji.

W załącznikach zobaczycie rozkład jazdy pociągów ze stacji w Pizie

rozklad piza    rozklad jazdy piza

Polecamy Wam nasze wpisy z Toskanii:
Co warto zobaczyć w okolicach Pizy i zachodniej Toskanii? | Zabytki i atrakcje Lukki | Cinque TerreGórski zakątek Toskanii – Abetone Darmowa Florencja 

Najtańsze loty, o których mowa to oczywiście 192 zł w dwie strony z dużym bagażem podręcznym. Możliwe dłuższe pobyty (np. tydzień lub 10 dni) lub wypad na 5 dni albo na przedłużony weekend (piątek-poniedziałek).

Dłuższe pobyty, przykłady:

gdansktoskaniakrotko

Krótsze wypady, również weekendy:

gdansktoskaniadluzej

Najtańsze noclegi w Toskanii: Poszukajcie i porównajcie ceny w naszej porównywarce

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Maciek says:

    Po pierwsze – wrzucone rozkłady NA PEWNO nie dotyczą stacji PISA AEROPORTO. Po drugie – rozkłady i tak są nieaktualne od jakichś dwóch lat. Po trzecie – informacja nieaktualna, gdyż stacja do końca 2015 nie funkcjonuje. W zamian co 10 minut odjeżdżają busy do stacji PISA CENTRALE, która i tak jest dość blisko lotniska.

    • Wędrowne Motyle says:

      Dzięki za info. Oczywiście nie dotyczą Pisa Aeroporto, tak jak napisane jest. Ale dzięki za erratę 🙂 Niech więc zostaną w formie czysto „poglądowej”

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI