PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Wielka, noworoczna promocja KLM i fajne ceny na loty do USA

Wielka, noworoczna promocja KLM i fajne ceny na loty do USA

Zachód słońca widziany z platformy widokowej na Top Of The Rock czyli dachu Rockefeller Centre. Dwa Empire State?

Wraca wielka, podobna, jak ta we wrześniu, promocja lotów KLM/Air France. I tym razem również mamy do czynienia z aż 130 kierunkami. Będzie trudno się zdecydować.

Promocyjne oferty z Warszawy i Krakowa można rezerwować tylko do 26 stycznia 2016 roku i dotyczą one wylotów realizowanych od teraz do 30 czerwca 2016 rok. Niektóre kierunku uzyskały obniżkę ceny nawet -30%.

Spośród tych wszystkich kierunków warto przyjrzeć się wyczekiwanym i lubianym połączeniom około lub poniżej 2000 zł, które m.in. wraz z KLM wykorzystywaliśmy my.

Warszawa – Pekin – Warszawa za 1964 zł (Zobacz nasz przewodnik)

Warszawa – Szanghaj – Warszawa za 1989 zł

Warszawa – Tokio – Warszawa za 2001 zł

Warszawa – Nowy Jork – Warszawa za 1872 zł (Zobacz nasz przewodnik)

Warszawa – Chicago – Warszawa za 1899 zł

Warszawa – Mumbaj – Warszawa za 1999 zł (Zobacz nasz przewodnik)

Warszawa – Martynika – Warszawa za 2105 zł

Dodatkowo zainteresować niektórych (czekających na dany kierunek) moga ceny lotów do Brazylii za 2999 zł, Hongkongu za 2289 zł i wyjątkowa cena na sam środek Pacyfiku – Hawaje (Honolulu) za 2819 zł

Uwaga, loty po raz pierwszy w podobnych cenach możliwe są również z Krakowa. Dzięki temu, że KLM częściej lata z Krakowa, teraz będzie można wylecieć stąd np. rano. Tak jak z Warszawy.

Aby znalezć specjalne, niższeceny należy wejść na specjalną podstronę na KLM.pl lub po prostu szukać na stronie opcji zaznaczonych pomarańczowym trójkącikiem „dream deals”.

Loty z Warszawy | Loty z Krakowa

klmdonyc

Świetne ceny na loty do USA

Dla osób, wybierających się do USA promocja daje podwójną radość, bo oprócz tego, że ceny niższe to w sytuacji, gdy zdecydujemy się na lot za pośrednictwem flipo.pl możemy dolecieć np. do San Francisco za 1759 zł (zobacz propozycje dat) lub do Miami również za 1759 zł (zobacz propozycje dat).

Taka „dodatkowa promocja”, dostępna jest tylko dziś, 7 stycznia.

Podobno cenę jeszcze o 200 zł niższą można uzyskać u pośrednika Tickets.pl z użyciem karty kredytowej Visa, ale nie do końca znamy ten serwis, więc na razie nie rekomendujemy.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI