PROMOCJE Bezpośrednie loty do Chengdu w Środkowych Chinach z Pragi za jedyne 1653 zł. Również na sylwestra !

Bezpośrednie loty do Chengdu w Środkowych Chinach z Pragi za jedyne 1653 zł. Również na sylwestra !

chengdu
Super cena na bezpośredni lot z Pragi do miasta w Środkowych Chinach – Chengdu. W tym wpisie przedstawimy wam dwa terminy z czego jeden jest w okresie sylwestrowym. Więc jeśli jeszcze nie macie żadnych planów związanych z sylwestrem i początkiem Nowego Roku to można w każdym momencie to zmienić.

Linią lotniczą realizującą to połączenie jest Sichuan Airlines co oznacza że na pokład samolotu możemy wziąć ze sobą bagaż rejestrowany do luku o wadze nie przekraczającej 20 kg, oraz bagaż podręczny o wadze 5 kg. Jako iż lecimy do Chińskiej Republiki Ludowej obywatele polscy muszą mieć ważną wizę pobytową lub tranzytową. Paszport natomiast powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy ponad termin upływu ważności chińskiej wizy. Koszt wydania jednokrotnej wizy to 260 zł. Poniżej podajemy najlepsze znalezione przez nas terminy:

  • 27.12 – 06.01.2017  1653 zł
  • 06.01 – 17.01.2017  1653 zł

Dokonaj rezerwacji biletów 27.12 – 06.01
Dokonaj rezerwacji biletów 06.01 – 17.01

 

chengdu-1

 

chengdu-2

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI