PROMOCJE Nowe trasy PLL LOT na Bałkany. Z Warszawy polecimy do Chorwacji i Czarnogóry

Nowe trasy PLL LOT na Bałkany. Z Warszawy polecimy do Chorwacji i Czarnogóry

lot_boeing

W sezonie letnim PLL LOT najprawdopodobniej otworzy nowe połączenia do chorwackiej Puli i Podgoricy w Czarnogórze. Oba połączenia będą realizowane tylko w sezonie letnim sezonowe i mają wystartować w maju 2017 roku. Loty będą realizowane z lotniska Chopina w Warszawie.

Decyzja o włączeniu dwóch nowych tras na Bałkany nie dziwi, gdyż sezonowe połączenia do Chorwacji należą do najbardziej opłacalnych w siatce LOT. Jest to oczywiście związane z tym, że Chorwacja od lat jest najpopularniejszym zagranicznym wakacyjnym celem wyjazdów Polaków.

Obie nowe trasy będą najpewniej obsługiwane Bombardierami Q400. Podobnie jak inne połączenia sezonowe, do Splitu i Zadaru, które – jak deklaruje LOT – także wrócą w sezonie letnim do siatki połączeń.

Informację o nowych połączeniach LOT jako pierwszy podał serwis pasazer.com. Rezerwacji biletów dokonamy na stronie lot.com

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI