PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Okazje tygodnia #25.Jest dobrze – mamy Limę, Kamczatkę, USA, słoneczne wyspy…

Okazje tygodnia #25.Jest dobrze – mamy Limę, Kamczatkę, USA, słoneczne wyspy…

islandia wodospadyOstatnio zaniedbaliśmy troszkę cotygodniowe okazje lotnicze. No ale dzisiaj postaramy się wszystko nadrobić, zwłaszcza, że w promocjach lotniczych w minionym tygodniu trochę się działo. Więc zaczynamy!

Mlecznepodroze.pl proponują nam lot na Cypr bezpośrednio z Krakowa za 373 zł w dwie strony, a także listę dat na loty do Budapesztu z Warszawy od 78 zł. Poza tym świetna oferta na loty do Barcelony – 202 zł w dwie strony z różnych miast i Sycylia w kwietniu od 262 zł oraz Malta z Wrocławia za 238 zł.

Na serwisie flymazovia.pl znajdziemy tanie loty do Oslo, Marsylii od 207 zł w dwie strony na wiosnę i Kirgistan za 1444 zł z Ukraine Int. Airlines oraz Talin z Wizzair i Ryanair za 212 zł.

Fly4free.pl znalazł lot z Poznania do Barcelony za 178 zł, a także włoskie klimaty – Wenecja i Bolonia z Wrocławia za 152 zł w dwie strony, Piza i Rzym za trochę ponad 150 zł, Bergamo z Katowic za 48 zł. Fajny jest też przegląd tanich wakacyjnych kierunków Ryanair. A na sam koniec chorwacki Zadar za 186 zł w dwie strony z Wrocławia.

Na Silesiaair zobaczymy ofertę lotu na Ibizę za 162 zł w kwietniu, kolejny ciepły, hiszpański kierunek – Alicante od 307 zł w dwie Wenecja zachód słońcastrony, a także Rzym za 88 zł i przepiękna grecka wyspa Rodos od 465 zł.

Wroclot proponuje Malmo za 59 zł plus bardzo przydatna propozycja zwiedzania Kopenhagi, bajeczną Wenecję za 84 zł w dwie strony i fajne połączenie Paryż plus Santander w kwietniu.

My natomiast pisaliśmy o w miarę tanich lotach na Kamczatkę , ofercie AirBerlin z Krakowa do Chicago i NY od 1687 zł oraz świetnej ofercie przelotów z Paryża do Limy. Warto przypomnieć też że od kwietnia 2013 roku będziemy mogli latać Wizzair do Gruzji z Warszawy. Dla tych, którzy tak jak my uwielbiają Stambuł znaleźliśmy niezłą ofertę na majówkę (jest też wersja z Kapadocją) a dla preferujących raczej północne kierunki Islandia w sierpniu oraz Finlandia i Szwecja od 8 zł z Gdańska.

Jeśli o czymś zapomnieliśmy, coś przeoczyliśmy piszcie – uzupełnimy!

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI