Blog Dołączcie do drużyny Merrell Team. Wyjedźcie z nami do Słowenii

Dołączcie do drużyny Merrell Team. Wyjedźcie z nami do Słowenii

imagemerrellNa początek zachęta. Część z Was nie raz pisała do nas z pytaniem czy nie moglibyśmy zorganizować jakieś grupowej wycieczki. Odpowiedź, którą słaliśmy zawsze wyglądała mniej więcej tak „bardzo chętnie, byłoby miło ale jednak nie jesteśmy formalnymi organizatorami turystyki – może kiedyś powstanie motylowe biuro podróży”. I nic się nie zmieniło (no pomijając może grupowy wypad do Norwegii w gronie rodziny i znajomych), ale dosłownie przed kilkoma dniami podjęliśmy bardzo ciekawą współpracę… I pojawiła się okazja do wspólnego wypadu. Naprawdę, może być niesamowicie.

„Zaprzyjaźniliśmy się” z Merrellem, jednym z największych producentów obuwia outdoorowego na świecie. W jego ofercie są buty typowo wyczynowe, jak i modele stricte miejskie. Od niedawna Merrell oferuje klientom także odzież i akcesoria. Generalnie Merrell jest marką ponad 30-letnią, kojarzoną z osobami bardzo aktywnymi. Czy my nimi jesteśmy? Dobre pytanie – będzie okazja się o tym przekonać już pod koniec tegorocznych wakacji. Na pewno możemy podpisać się pod jednym z haseł tej marki: „Spędzanie czasu na świeżym powietrzu łączy się z wolnością, przestrzenią i odkrywaniem siebie”.

No właśnie. Na współpracę zgodziliśmy się, bo najważniejszym elementem tej akcji, jest wyjazd. I to Wasz wyjazd z nami. Merrell Team, który będzie kompletowany już od tego miesiąca to my + Wy.

LINK DO KONKURSU – ETAP 1.

tomywgorach

Tajemnicze miejsce

Gdzie pojedziemy? W miejsce, gdzie można spędzić czas niezwykle aktywnie. Ale tak naprawdę aktywnie – dzień po dniu. Na stosunkowo małym terenie będziemy mogli doświadczyć baśniowych widoków, góry, morze, jaskinie, spektakularne doliny – spróbować wielu aktywności fizycznych, takich jak canyoning, wspinaczka, trekking, rowery itd…
Brzmi ciekawie? No pewnie 🙂 I jeśli tylko z takiej propozycji korzyści idą w stronę naszych czytelników – wchodzimy w to! Oprócz wyjazdu czekać na was będą również buty trekkingowe Merrell, gadżety, niespodzianki.

Żeby nie było to tak oczywiste i rozbudziło Waszą ciekawość – powiemy tylko, że na wyjazd do tej krainy będzie można dostać się dzięki różnym kanałom „social media”

Kraina ta ma uczucie już w nazwie a jej książęta rozumieją język drzew
Gdzieś w cieniu możesz spotkać gigantycznego słonia a godzinę drogi stąd pisk mew
Jej mieszkańcy wysyłają na cały świat ogień idealny dla ognisk domowych
Tu dojrzewają losy najpotężniejszej energii oraz hektary krzewów winogronowych

aktualizacja: Prawidłowa odpowiedź to… SŁOWENIA 🙂

Kiedy pierwszy „casting” ?

18 kwietnia rusza możliwość walki o pierwsze miejsce w naszym zespole. A potem kolejne i kolejne.
Osoba, która pierwsza odgadnie (zalogowana – nie anonimowa) o jakiej krainie jest mowa – otrzyma od nas na maila informacje o tym jakie zadania będą musieli wykonać uczestnicy konkursu – na kilka dni przed oficjalnym startem. Dzięki temu będzie miała więcej czasu na przygotowanie fajnych pomysłów 🙂

LINK DO KONKURSU – ETAP 1.

tagi:
Ilość komentarzy: 33 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ilość komentarzy: 33 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI