Blog [KOMUNIKAT PARAFIALNY] Stwierdzamy wyjazd, więc chwilowa przerwa w blogowaniu. Ale spróbujemy vlogować. Z Turcji

[KOMUNIKAT PARAFIALNY] Stwierdzamy wyjazd, więc chwilowa przerwa w blogowaniu. Ale spróbujemy vlogować. Z Turcji

Jak wiecie lubimy podróżować według jakiegoś klucza. Czasami śladami Bonda, czasami filmów Ridleya Scotta, francuskich impresjonistów, artystów międzywojnia a ostatnio Ezio Auditore – najsłynniejszej obecnie postaci świata gier komputerowych. Tym razem ruszamy do Turcji, by dokończyć nasz projekt o Assasins Creed’s (oczywiście ten wpis pisze Marcin, więc autorytarnie wypowiadam się za dwoje). Ania kocha Stambuł za jedyny w swoim rodzaju styk dwóch cywilizacji tak przenikający się, tureckie smaki i skromność.

Wracamy do Stambułu, bo to miasto nas urzekło, skradło nam serce. To będzie nowe bijące serce Europy za jakieś 10-20 lat. Poszwędamy się tym razem po uliczkach za śladem wspomnieniowej książki Orhana Pamuka „Stambuł”, sprawdzimy życie miasta, nagramy trochę porad dla Was i tradycyjnie obfotografujemy co się da. Potem kilka dni spędzimy w Kapadocji. Krainy marzeń i podobno miłości. Potraktujemy ten odcinek podróży bardziej… trekkingowo. Dzięki czemu odhaczymy kolejny punkt na naszej liście podróżniczych marzeń – wschód słońca nad jedną z tuffowych dolin. Zaplanowaliśmy nocleg w pokoju w jaskini, tam i z powrotem planujemy transport nocnymi autobusami.

Z całej wyprawy spróbujemy coś nagrać i wysłać na nasz kanał (albo Marcina). Póki co prosimy o wyrozumiałość. Nie będzie promocji lotniczych przez tydzień no i poniedziałkowej tradycyjnego już „Przeglądu lotniczych okazji”

Na pewno za to będziemy na naszym Facebooku. I tam nas szukajcie 🙂

(p.s. Wciąż trwa nasz konkurs. Do wygrania Udane Wakacje! MEGAPAKA! Piszcie, na razie jest kilka zgłoszeń o podróżach w Polsce i Europie. Po powrocie NA PEWNO odpiszemy na wszystkie Wasze zgłoszenia)

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Natalia says:

    Czekam na kolejne wpisy.

    Sama uwielbiam Turcję i wracam do niej praktycznie co roku 🙂 Warto jest jednak wybierać te mniej turystyczne rejony niż Riwiera turecka, a jest ich bardzo wiele w Turcji.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI